Фестиваль квітів на честь відкриття ТРЦ ParkSmall

Фестиваль квітів на честь відкриття ТРЦ ParkSmall

Відкриття затишного паркового ТРЦ ParkSmall відбудеться 7 вересня о 14.00. Чекаємо на Вас!

В заході: дитячий квітковий фестиваль, безкоштовне відвідування унікального Ландшафтного парку Камелія, модні покази, розваги від Дитячого розважального центру Kinder Boom, майстер-класи з флористики від магазинів мережі Камелія, смачні частування , а також подарунки від бренду дитячого одягу L`Carousel.

ТРЦ ParkSmall запрошує всіх жителів Крюківщини, Вишневого та інших населених пунктів весело та цікаво провести час, познайомитися, гарно провести час на території торгово розважального центру, який стане найкращим місцем для прогулянок і покупок.

У програмі заходу на честь відкриття ТРЦ:

  • Виступ артистів; 
  • Модні дитячі покази;
  • Майстер-класи від відомих дитячих стилістів;
  • Майстер-класи від флористів;
  • Подарунки та призи від партнерів.

Спеціальний гість: зірка телесеріалу Школа Анна Трінчер. На момент технічного відкриття в ТРЦ ParkSmall буде працювати Дитячий розважальний центр Kinder BOOM, Маркет грецьких продуктів, кафе Yammy, магазини одягу для дорослих та дітей. У ТРЦ буде функціонувати сервісна зона, де можна буде отримати послуги з ремонту одягу та взуття. На другому поверсі буде розміщений Салон меблів. Також буде відкрита Хімчистка, Аптека магазин Зоотоварів – все, що Вам необхідно в одному ТРЦ у дома. На честь відкриття ТРЦ ParkSmall вхід в Ландшафтний парк – безкоштовний, приходьте з родиною та друзями. ТРЦ ParkSmall – територія сімейного відпочинку!