Сад Камелія

Квітковий Cад Камелія сезон 2021.

Квітковий Сад Камелія розпочав роботу в новому сезоні.

Безліч первоцвітів та ранні нарциси очікують на вас у Квітковому Саду. Також ви станете свідком створення казки – побачите, як висаджують клумби з віолами (анютині глазки).

Понад 70 000 колекційних тюльпанів почнуть цвісти ближче до травневих свят. Згодом розквітнуть сакури, магнолії та різноманітні фруктові дерева. А далі – півонії, бузок, колекційні сорти троянд, лілій, георгінів, гладіолусів… і так, аж до кінця сезону, поки не завершить квітковий фестиваль цариця осені – хризантема.

Оригінальні артінсталяції ручної роботи та класні локації для фотосесій у восьми тематичних ландшафтних зонах , присвячених різним країнам світу, – про це не розкажеш. Це треба бачити.

Наш сад – це унікальна приватна квіткова колекція, що постійно змінюється і оновлюється.

Ландшафтний Квітковий Сад Камелія – це місце, де можна чудово провести час, насолодитися красою та ароматом квітів, відкрити для себе нові рослини, а ще – випити смачної кави та ситно перекусити.

Чекаємо на зустріч з вами.

Режим роботи Квіткового Саду Камелія:

з 10.00 до 19.00

вівторок – неділя
понеділок – санітарний день.

Вартість вхідного квитка – 80 грн.
Діти до 3-х років – безкоштовно.
Діти до 12 років – знижка 50%
Учасники АТО та пенсіонери – безкоштовно у будні дні з 10.00 до 12.00 години.

Вхідний квиток до Саду Камелія дає знижку 10% на все меню кухні грузинського ресторану Сікварулі та італійського кафе LaLuche, що розташовані поряд.

Наша адреса: с. Крюківщина, вул. Василя Стуса, 16, поряд з ТРЦ ParkSmall

Наша сторінка в Facebook