Про нас

ТРЦ «ParkSmall» – затишний парковий простір поруч з твоїм домом.

ТРЦ «ParkSmall – комфортний триповерховий торгово-розважальний центр, загальною площею понад 5000 кв. м. ТРЦ розташований в Крюківшині, в 5-ти хвилинах їзди від Києва.

Зараз це один з найперспективніших районів серед міст-супутників.

Поруч з торгово-розважальним центром введені в експлуатацію такі відомі житлові комплекси, як «Піонерський Квартал», «Молодіжне містечко», «Акварелі 2», «Евромісто», «IHome» і багато інших.

У ТРЦ «ParkSmall» зручно добиратися жителям Вишневого, Крюківщини, навколишніх міст, а жителів Києва в ТРЦ приведе унікальний ландшафтний парк, який розташований між ТРЦ та теплицями Камелії. Неповторний й дивовижний парк, розділений на 8 тематичних зон.

ТРЦ «ParkSmall» – це мальовничий куточок серед нового житлового масиву.

На території торговельно-розважального центру розташовані два ресторани: ресторан грузинської кухні «Сікварулі» та кафе-ресторан італійської кухні «La Luce»

Місцезнаходження ТРЦ забезпечує хорошу видимість центру. Фасадна частина будівлі складається з прозорих скляних деталей, які створюють прекрасний панорамний вид зсередини.

В ТРЦ є безкоштовний паркінг на 100 машиномісць, а безмежно красивий дах ТРЦ може бути використана під затишне місце для відпочинку або ресторан.

ТРЦ «ParkSmall» побудований відповідно до всіх міжнародних стандартів якості і пропонує своїм гостям затишок та безпеку.