Весілля в Саду Камелія

Виїзна церемонія

Останнім часом все більшої популярності набувають весілля з виїзною церемонією. Адже це так чуттєво та романтично – провести своє найкраще в житті свято в чудовій атмосфері, сповненій прекрасними емоціями.

Ми пропонуємо красиву та унікальну локацію для проведення одного з найважливіших моментів вашого життя – це квітковий Сад Камелія. Чудовий аромат та неймовірна краса квіткового саду стануть додатковою окрасою вашого свята. А фото, зроблені в саду – не залишать нікого байдужим, бо наш сад – це найкрутіше місце для  весільної фото сесії.

https://parksmall.com.ua/sad-kameliya/

Варто також сказати і про те, що всі ваші побажання щодо оформлення та декорування локації втілять у життя найкращі флористи Камелії. А вони, як відомо, справжні професіонали своєї справи.

Ну і, звичайно ж, Торт. Найкрасивіший і неймовірно смачний Весільний торт можна замовити в кафе-кондитерській Laluce, що знаходиться поблизу саду. І це ще один плюс на користь нашої локації.

Перед входом у Сад Камелія розташований великий двоповерховий ресторан грузинської кухні Сікварулі з  найбільшою в околиці літньою терасою. Зручно, коли все поряд. Вийшовши з саду, ви відразу потрапляєте на літню терасу ресторану, де на ваших гостей вже чекають накриті для банкету столи.

https://www.sikvaruli.com.ua/letnyaya-terrasa/

Ну і найголовніше – Сад Камелія знаходиться у с. Крюківщина, а це лише 6 км від метро Теремки.

Весілля в Саду Камелія – це весілля твоєї мрії.

З усіх питань телефонуйте: 067 620 44 99